В рамках програми кооперації науки та бізнесу розвивається співпраця Луцького національного технічного університету з компанією ПАТ «VGP», яка є флагманом серед українських виробників продукції санітарно-гігієнічного призначення. Згідно з умовами укладеного, за ініціативи викладацького складу кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, договору про співпрацю партнери повинні проводити круглі столи, семінари, екскурсії для обміну досвідом та пошуку шляхів вирішення проблем науково-технічного характеру.

З метою поглиблення співпраці та ознайомлення з організаційно-технологічними процесами підприємства, відбулася екскурсія викладачів машинобудівного факультету та факультету бізнесу на виробничі потужності ПАТ «VGP», що більш відомо для широкого кола споживачів під торговою маркою «Ruta».

У зв’язку зі специфікою виробничих процесів (високий рівень шуму від працюючих механізмів) існує обмеження на кількість учасників екскурсійних груп.

Продукція підприємства виробляється на сучасному італійському та німецькому обладнанні у суворій відповідності до міжнародних стандартів (ISO 9001: 2008, BSCI, Sedex).

У вересні 2014 року на VGP був проведений соціальний аудит на відповідність Кодексу поведінки стандарту BSCI, в рамках міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу. Входження в цю систему дає можливість підприємству постачати продукцію на європейські ринки.

На даний час компанія входить у ТОП-3 компаній з продажу продукції санітарно-гігієнічного призначення в Україні, Казахстані та Білорусі. Також продукція підприємства успішно представлена на ринках країн Європи та Азії (Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Латвія тощо).

Дбаючи про здоров'я працівників та споживачів і екологію рідного краю, на підприємстві розвивають чисте виробництво: повністю автономне, без жодних шкідливих викидів та із суворим дотриманням гігієнічних стандартів.

Учасниками екскурсії було відмічено, що підприємство обладнано сучасним автоматизованим обладнанням, виробничі процеси комп’ютеризовано. На особливу увагу заслуговує устаткування лабораторії контролю якості продукції підприємства.

В результаті екскурсії викладачі отримали яскраві враження та було запропоновано ряд перспективних напрямів співпраці підприємства та вузу.

Колектив кафедри

інженерної та комп’ютерної графіки