Відбулася ІІІ Всеукраїнська
науково-практична конференція
«Якість та безпечність товарів»

1 квітня 2016 року з нагоди святкування 25-річчя незалежності Луцького національного технічного університету на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі факультету бізнесу відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Якість та безпечність товарів».

На адресу конференції надійшло близько 70 тез доповідей з усієї України (Луцький НТУ, Львівська комерційна академія, Херсонський національний технічний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Полтавський університет економіки і торгівлі, ПР ООН).

З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Зоряна Герасимчук, яка привітала присутніх з 25 річчям самостійного існування університету, наголосила на актуальності конференції та необхідності проведення таких зустрічей для обговорення питань з якості та безпечності  продуктів харчування та товарів непродовольчої групи.

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун звернулася до студентів із закликом бути активними, пропонувати свої шляхи вирішення проблем, з якими зустрічаються споживачі щодня – низькоякісною продукцією, шкідливими продуктами харчування, низькою екологічністю товарів повсякденного вжитку.

На пленарне засідання завітали фахівці-практики. Зокрема, Володимир Горішний, в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області, Інна Вакульчук, завідувачка відділу ветеринарно-санітарної експертизи у Волинській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини, Юлія Олімпіюк, експерт Волинської торгово-промислової палати.

Студенти-товарознавці та аспіранти доповідали на різні актуальні теми, порушували проблеми підвищення споживних властивостей пшеничного хліба, кондитерських виробів, крупів, дискутували про асортимент будівельних товарів, жіночої білизни, мисливської зброї, про оцінку якості книжкової продукції тощо.

Переможцем стала студентка групи ТТП-41 Ольга Ярошевич, а друге місце розділили студентка групи ТЕМм-51 Вікторія Плахтій та студент групи Д-3 Олександр Ягелюк. Третє місце – аспірант 1-го року навчання Дмитро Дзюбинський, студентка групи ТеМм-51 Ольга Обозовька та студентка  групи ТТП-31 Катерина Остапюк.

\

Гості відзначили високий рівень теоретичної підготовки, актуальність та жвавий характер дискусії під час конференції, поділились практичним досвідом своєї роботи. Експерт з ТПП Юлія Олімпіюк (в минулому – теж студентка Луцького НТУ) подякувала своїм викладачам за хороші знання,  якими вона вміло користується у своїй щоденній роботі. Завідувач кафедри кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Людмила Байдакова подякувала усім за конструктивну роботу під час конференції та висловила надію, що проведення таких конференцій буде постійною традицією на факультеті бізнесу!

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

Валентина Ткачук,
доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі