ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ
СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЇ

27-28 травня 2017 року на кафедрі філософії, політології та права була проведена ІІнтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих науковців «Культура, цивілізація, суспільство: парадигми досліджень і тенденції розвитку». Формат конференції дозволив залучити до роботи студентів, аспірантів та викладачів Луцького національного технічного університету, а також ВНЗ Києва, Івано-Франківська, Полтави, Харкова та м. Горки (Білорусь).

В ході роботи інтернет-конференції було висвітлено значну кількість питань стосовно проблем та перспектив розвитку сучасної культури та цивілізації, зокрема, в контексті технологічної парадигми та світсистемного підходу, охарактеризовано цивілізаційну проблематику в сучасних соціологічних дослідженнях. Також окреслено парадигми та актуальні напрямки досліджень у сучасній політології, наголошено на необхідності модернізації права в умовах трансформаційного суспільства.

Завантажити програму

Завантажити збірник матеріалів

Оксана Сільвестрова,
доцент кафедри філософії, політології та права