Відбулася міжнародна конференція
з питань забезпечення промислової
та цивільної безпеки

У Луцькому НТУ з ініціативи кафедри туризму та цивільної безпеки відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення промислової та цивільної безпеки в Україні та світі». Основними співорганізаторами, окрім нашого університету, виступили також Національний університет цивільного захисту України, Донбаський державний педагогічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Управління Держпраці у Волинській області, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

У роботі конференції взяли участь понад 100 науково-педагогічних працівників, фахівців-практиків, аспірантів з наукових та навчальних закладів багатьох міст України. Були представлені матеріали досліджень з проблем промислової та цивільної безпеки науковцями Польщі, Молдови та Словаччини.

За поданими матеріалами заслухано пленарні та секційні доповіді в межах тематичних напрямів: «Наукові, правові, організаційні та економічні аспекти забезпечення промислової та цивільної безпеки», «Інженерно-технічні засади з питань промислової та цивільної безпеки», «Методологія підготовки фахівців у сфері цивільної безпеки у вищій школі», «Механізми підвищення рівня промислової та цивільної безпеки в умовах воєнного часу».

Упродовж роботи конференції значну увагу приділено формуванню нових підходів забезпечення промислової та цивільної безпеки в сучасних умовах шляхом поєднання вітчизняного та зарубіжного досвіду, вибору орієнтирів для подальшого входження України у виробничий та науковий простір Європи, здійснення модернізації та трансформації національної системи безпеки.

Студенти напряму підготовки «Охорона праці» виконали для учасників конференції театралізований показ ролі фахівців охорони праці в гарантуванні безпеки. Учасники за час конференції мали можливість знайти нових партнерів з наукового, практичного та освітнього співробітництва, обмінятися результатами своїх здобутків.

Михайло Ліщук,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки