Відбулася робоча зустріч ректора Луцького НТУ з представниками Брестського ДТУ
30 березня відбулася робоча зустріч адміністрації Луцького національного технічного університету з делегацією Брестського державного технічного університету.
Відтак, ректор Петро Савчук та декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун обговорили з представниками білоруського вишу питання розвитку співпраці економічних факультетів.
Інформаційний відділ Луцького НТУ