Відбулася виставка наукових публікацій
викладачів кафедри комп’ютерної інженерії

21 травня 2016 року в рамках Х Фестивалю науки в Луцькому національному технічному університеті відбулася виставка наукових публікацій викладачів кафедри комп’ютерної інженерії.

Свої роботи презентували всі викладачі кафедри. Праці в збірниках були в основному представлені українською, російською, польською та англійською мовами, видані у Києві, Вінниці, Одесі, Львові, Харкові, Луцьку, а також за кордоном. Були праці, які індексуються в наукометричних базах даних Index Copernicus та Scopus.

Про активну участь кафедри в науковій роботі свідчать також численні грамоти, сертифікати, подяки, дипломи, свідоцтва про авторські права та патенти, які теж можна було побачити на виставці.

Виставку відвідали студенти, викладачі, лаборанти, представники деканатів та відділу міжнародних зв’язків. У своїх відгуках відвідувачі відзначили актуальність та практичну значущість побачених на виставці статей, тез та монографій.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії