Відбулися успішні захисти магістерських робіт за спеціальністю Облік і оподаткування

Найбільш справедливе враження – це те, що перше приходить на думку. Враження про захист магістрів зі спеціальності 071 Облік і оподаткування цього року: «Ви великі молодці!!!».

22-23 грудня 2020 року проведений успішний захист 21 кваліфікаційного проекту магістра за освітньою програмою «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Варто відзначити актуальність тематики досліджень, які стосувалися таких важливих проблем обліку, контролю, аналізу та оподаткування як:

-облік в збереженні лісу та обліково-аналітичне забезпечення ефективності лісогосподарського виробництва;

-облік і оподаткування оренди земельних паїв та прав на них;

-облікове забезпечення діяльності ОТГ;

-облік та звітність виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції і формування звітності сільськогосподарських підприємств;

-аналітичний інструментарій оцінки ефективності використання активів;

-організація обліку і оподаткування фінансових результатів та ін.

Об’єктами досліджень здобувачів були підприємства лісогосподарської, сільськогосподарської, харчової, транспортної та енергетичної галузей, сфери торгівлі та послуг.

Ми вдячні нашим магістрам за проведену спільну роботу, вагомі наукові та практичні результати, а головне – за постійний позитив, повагу та увагу, довіру та гумор!

Хай навчання в університеті та захист магістерських проектів стане потужним стартом вашої професійної кар’єри! Зичимо Вам любові та добра, гарних людей у житті, процвітання сімей, добробуту та сповнення усіх мрій та сподівань!

Ви у нас найкращі!!!

З любов’ю, колектив кафедри обліку і аудиту!

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story