Перейти до основного вмісту

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ ПИТАННЯМ
РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ТОРГІВЛІ

З ініціативи кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності і кафедри товарознавства та експертизи в митній справі 16 травня у рамках Днів Науки в Луцькому НТУ відбулася V Міжнародна студентська науково-практична інтернет-конференція «Економіка підприємства: теорія та практика» та круглий стіл для студентів «Підвищення якості та безпечності товарів». Серед гостей заходу проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук, заступник головного бухгалтера ПАТ «СКФ Україна» Богдан Савка, керівник служби обладнання та сервісу ТзОВ «Клевер Стос» Роман Костюк, менеджер зі збуту ТОВ «Люстдорф» Андрій Демидович.

 

Із вітальним словом до учасників наукового заходу звернувся проректор Сергій Шимчук і заступник декана факультету бізнесу Юрій Фесіна. Сергій Шимчук побажав молодим науковцям та гостям – представникам бізнесу плідної співпраці, спільних наукових досягнень та вирішення нагальних проблем бізнесу та науки. Юрій Фесіна окреслив основні проблеми розвитку підприємництва та торгівлі в Україні та висловив сподівання, що в результаті тісної співпраці науки, освіти та бізнесу держава отримає кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців.


 

Богдан Савка закцентував увагу на діяльності підприємства як соціально відповідального суб’єкта господарювання, можливості навчання персоналу безпосередньо на виробництві,окреслив основні перспективи його розвитку. Цікаво було послухати й про взаємодію вітчизняного виробника підшипникової продукції з партнерами в рамкахінтеграційного економічного утворення SKF. Роман Костюк розкрив проблеми та перспективи розвитку підприємств роздрібної торгівлі, можливості навчання та професійного зростання. Пан Роман акцентував також увагу на перспективах розвитку його компанії. Андрій Демидович присвятив свій виступ безпеці та якості товарів, презентував зразки молочної продукції, яку випускає підприємство. Кожен учасник конференції та семінару мав змогу продегустувати зразки основної продуктової лінійки.

 

 

 Жваве обговорення викликали також і виступи студентів Надії Тележинської (група ЕП-41) та Вікторії Голуб (група ЕП-41), які присвятили свої доповіді особливостям здійснення зовнішньоекономічної діяльності місцевої компанії «Теріхем-Луцьк» та ефективності прийняттю господарських рішень на основі результатів комплексного діагностичного аналізу «СКФ Україна».

 

 На завершення заходу завідувач кафедри економіки та підприємництва, професор Любов Ковальська та завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Людмила Байдакова підвели підсумки наукового зібрання та подякували усім учасниками за продуктивну роботу й висловили впевненість у необхідності подальшої інтеграції науки та бізнесу з метою пошуку нових підходів у сфері розвитку підприємництва та торгівлі.

Любов Ковальська,
завідувач кафедри підприємництва,
торгівлі та біржової діяльності