ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ КУБКУ І-ГО КУРСУ З ФУТБОЛУ
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Протягом двох тижнів на футбольному полі Луцького НТУ вирували пристрасті навколо футбольного турніру «Кубок першого курсу з футболу». На турнір було заявлено 16 команд студентів-першокурсників, які представляли факультети університету. Турнір проводиться за олімпійською системою.

Змагання проходили в дружній атмосфері, футбольна боротьба виявилася дуже цікавою та показала високий професійний рівень команд. Гра, в якій вирішувалась доля Кубка відбулась між командами груп ЕП-11;УП-11та ІМ-11. З рахунком 3:0 кубок виборола команда, яка складалася з груп ЕП-11та УП-11.

Фінальна гра, не зважаючи на рахунок, пройшла в безкомпромісній боротьбі. Лише коли команда групи ІМ-11 пішла у ва-банк суперник в кінці матчу забив два гола та схилив шальки терезів на свою користь.

Бажаємо щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та нових спортивних перемог!

Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ