Відбувся круглий стіл
«Сучасні тенденції у розвитку
альтернативної енергетики»

13 січня на кафедрі електропостачання відбувся круглий стіл «Сучасні тенденції у розвитку альтернативної енергетики» за участю професора відділу механіки Політехнічного інституту Браганси Луїса Рібейро (Lu?s Fr?l?n Ribeiro).

Були присутні на заході  проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентина Галущак, проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Олег Заболотний, декан факультету екології та приладо-енергетичнх систем Олена Картава, а також усі працівники кафедри  електропостачання та магістри  групи ЕЕм-51.

Круглий стіл був покликаний об’єднати всі зацікавлені сторони задля пошуку шляхів розвитку альтернативної енергетики.

Виступили:

1. Lu?s Fr?l?n Ribeiro. Experience Braganca Polytechnic Institute scientists in the field of alternative energy.

2. Грицюк Ю.В. Напрямки і перспективи розвитку лабораторії енергоефективності Луцького НТУ.

3. Решетніков В.І. Синтетичні гази.

4. Добровольська Л.Н. Впровадження альтернативних джерел енергії в системах опалення житлових будинків.

Людмила Добровольська,
завідувач кафедри електропостачання