Відбувся матч між люблінською та луцькою «Політехніками»

10 травня 2015 року на футбольному полі університету «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Республіка Польща) відбувся товариський матч між командою господарів і їх постійними партнерами – ветеранами «Політехніки» з Луцького НТУ.

Цього разу досвід дав дорогу молодим, поступившись з рахунком 2:5. Середній вік гравців волинської команди вже давно сягнув за 45 років, проте грати з молоддю їм не вперше. Польські футболісти – сильні суперники, з якими приходиться викладатися наповну. А вони ж, у свою чергу, переймають від лучан досвід стабільної гри протягом багатьох років. Активно вболівали та підтримували своїх колег проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах та начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко.

Віктор Волянський,
доцент кафедри екології