ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ
ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ МАГІСТРІВ
СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

Дипломний проект магістра є найважливішим етапом у підготовці високо-кваліфікованого фахівця, а отже студенти докладають максимум зусиль, аби презентувати усі вміння та навички, здобуті під час всього періоду навчання в університеті.

Так, з 20 по 23 січня 2016 року на кафедрі обліку і аудиту відбувався захист дипломних проектів на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» зі спеціальності «Облік і аудит».

Студенти-магістри представили до розгляду державної екзаменаційної комісії ґрунтовні дослідницькі роботи, тематика яких є актуальною та відповідає вимогам і запитам працедавців не лише Волинської області, а й в цілому України.

Варто відмітити, що доповіді магістрів супроводжувалися: презентаціями, дискусійними обговореннями важливих та проблемних питань, висвітленням змісту представлених внутрішніх та зовнішніх рецензій, виступами керівників проектів, які надавали свою оцінку роботам та характеристику їх авторам. Усі представлені дипломні проекти магістра мають впровадження на підприємствах різних галузей економіки, що свідчить про те, що студенти застосовують свої знання з обліку, аналізу і контролю в практичну діяльність.

Голова Державної екзаменаційної комісії з захисту кваліфікаційних робіт – начальник Головного управління Державного казначейства України у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак, підкреслив актуальність проведених студентами дослідницьких робіт, зауваживши, що дуже важливим є те, що молоді люди у своїх дослідженнях бачать шляхи вдосконалення і, що найголовніше, підказують механізми здійснення комплексного реформування бухгалтерського обліку і контролю в умовах глобалізації економіки.

Колектив кафедри обліку і аудиту бажає магістрам великих наукових та професійних досягнень. І нехай знання, отримані в університеті, нехай неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягнути омріяних вершин у професійній діяльності!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту