Відійшов у вічність справжній друг України, почесний професор Луцького НТУ Карл-Герман Кроґ

11 травня на 93-му році життя відійшов у вічність Почесний громадянин Волині, кавалер найвищої нагороди Німеччини - Великого Федерального Хреста за заслуги, а також ордену України «За заслуги» ІІІ ступеня, почесний професор Луцького національного технічного університету Карл-Герман Кроґ.

Він зробив чи не найбільший внесок у розвиток міста та університету. Стажування студентів та викладачів закордоном, пошук партнерів для ВНЗ та матеріальної допомоги – це те найменше, чим Карл Кроґ допоміг освітянам. «Саме студенти-технарі та студенти-економісти – майбутнє України», - часто повторював він.

Ми глибоко сумуємо з приводу нашої непоправної втрати. Не стало Людини, яка невтомно заряджала оточуючих своєю вірою та любов’ю в Україну та українців.

Вічна пам'ять!