Тиждень науки в ЛНТУ завершився урочистим засіданням та загальноуніверситетським науковим семінаром.

Впродовж цілого тижня кафедри ЛНТУ влаштовували круглі столи, семінари, виставки та презентації. Підсумком плідної роботи стало відзначення науково-педагогічних працівників за активну та результативну наукову діяльність. Окрім того, за показниками роботи впродовж року, в ЛНТУ обрали найкращі кафедри.

Наука

Привітала науково-педагогічний колектив  на загальноуніверситетському семінарі ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що значення науки, особливо в такі складні для України часи, неможливо применшити чи переоцінити, адже саме від перспективних наукових досліджень та рішень залежить подальший розвиток та відбудова країни.

«Розуміємо значення науки, особливо в цей складний час. Дуже сподіваюся, що після війни ми ще більше згуртуємося і будемо розвивати потенціал країни, а без інновацій та науки це неможливо. Бажаю усім вам знаходити цікаві ідеї, черпати натхнення, мали сил и та здоров’я реалізовувати ваші напрацювання та насолоджуватися  результатом від впровадження цих ідей», - звернулася ректор.

НаукаНаукаНаукаНаукаНаука

Семінар продовжився урочистою частиною. Так, Ірина Вахович вручила диплом доктора наук Сергію Луньову по кафедрі фізики та вищої математики.

НаукаНаука

Грамоти ЛНТУ отримали: професор кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Галина Безверхня, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Наталія Галазюк, доцент кафедри електричної інженерії Ірина Грицюк,  доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Олена Завадська, доцент кафедри права Сергій Зицик, асистент кафедри автомобілів і транспортних технологій Вікторія Котенко, професор кафедри маркетингу Олег Кузьмак, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Ярослава Мартинюк, доцент кафедри екології Ірина Мисковець, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Лілія Потапюк, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Віталій Пташенчук, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Світлана Ротко, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Надія Савчук, доцент кафедри цифрових освітніх технологій Павло Саварин, доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Олег Сітовський,  доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлана Сидорук, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Володимир Симонюк, доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Тлучкевич, доцент кафедри іноземної та української філології Лариса Тиха, старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Наталія Христинець, доцент кафедри технологій та обладнання переробних виробництв Юрій Федорусь, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Андрій Ящук, асистент кафедри електроніки і телекомунікацій Наталія Якимчук.

НаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаука

Найбільш очікуваним для науковців було відзначення грамотами за результатами рейтингів діяльності кафедр. Отож, третє місце посів колектив кафедри інженерії програмного забезпечення на чолі із завідувачем Наталією Ліщиною. Друге місце посів колектив кафедри економіки на чолі із завідувачем Олександром Шубалим. Переможне перше місце, уже не перший рік поспіль, здобуває кафедра будівництва та цивільної інженерії, на чолі із завідувачем Ольгою Ужеговою. Переможцям вручили сову, як символ науки, більше того, в подарунок кафедра отримала нові монітори у компʼютерний клас.

Наука

НаукаНаукаНаукаНаука

Продовжила семінар проректор з НПР та досліджень Олена Лютак. Вона привітала колективи кафедр із відзнаками та досягнутими науковими звершеннями та побажала подальшого розвитку і нових досягнень. Водночас, сьогодні науковці ЛНТУ мали гарну нагоду поділитися власними ідеями і напрацюваннями із колегами, почути про нові цікаві дослідження, які відбуваються в університеті та представити колективу свої напрацювання, таким чином здійснивши обмін науковими думками.

«Відкрита наука – відкрита для нас усіх», - наголосила Олена Лютак.

НаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаукаНаука