ЛНТУ продовжує відкривати свої двері для активної, сміливої, креативної та просто фантастичної молоді. Ми завжди раді нашим крутим зустрічам, коли можемо більше дізнатися один про одного, допомогти обрати професійний шлях, поділитися щирими усмішками та, звичайно, вкотре зробити неймовірні фото на память.

Сьогодні ЛНТУ в чергове зустрічає у своїх стінах потенційних абітурієнтів, які уже невдовзі зможуть поповнити нашу велику родину. «Відкрий для себе двері в ЛНТУ!»: під таким гаслом пройшла сьогоднішня зустріч.

День відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверей

Розпочалося знайомство із майбутніми вступниками із реєстрації учасників і сьогодні це не просто формальність, а можливість для кожного отримати яскравий суперприз від ЛНТУ.

Згодом привітала у Луцькому національному технічному університеті юних друзів перший проректор Надія Ковальчук. Вона розповіла про діяльність ЗВО, про згуртованість студентства та колективу у воєнні часи, про здобутки творчої та обдарованої молоді, освітні можливості, шляхи професійної та особистої реалізації, втілення усіх творчих та наукових задумів у студентських конструкторських бюро.

Надія Ковальчук представила деканів факультетів та коротко описала усі ті переваги, які наші факультети надають студентам під час навчання в ЛНТУ. Окремо проректор зупинилася на можливостях міжнародної мобільності, паралельному навчанні у закордонних ЗВО, участі у тренінгах та семінарах. Акцентувала увагу на безпечних умовах навчання в університеті, наявності укриттів та дотриманні усіх принципів безпеки під час очного навчання у час війни, а також розповіла про гуртожитки, які чекають на своїх нових мешканців. Насамкінець, Надія Ковальчук презентувала Студентську раду ЛНТУ та закликала абітурієнтів бути активними, ініціативними, долучатися до політехівської родини та насолоджуватися найкращими студентськими роками.

Про особливості цьогорічної вступної кампанії школярам та їхнім батькам і друзям розповіла відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура. Вона детально поінформувала присутніх щодо умов вступу, необхідних предметів для складання на НМТ, написання мотиваційних листів та конкурсного відбору. Вона розповіла про факультети, на яких з нетерпінням чекають абітурієнтів, та зупинилася на тих спеціальностях й освітніх програмах, які молодь може для себе обрати.

«ЗСУ дають нам шанс бути українцем, жити, вчитись працювати і ми не маємо права не обирати можливість навчатися. Ми ті, хто буде відбудовувати країну, тому ви маєте ставати студентами, гарно навчатися і бути висококваліфікованими фахівцями, щоб далі жити і працювати», - зауважила Ірина Бандура.

Найбільш очікуваним та яскравим етапом знайомства став марафон екскурсій факультетами ЛНТУ. Одразу сім локацій чекали на майбутніх вступників, де декани, викладачі та студенти розповідали про усі переваги навчання саме у них. Тут молодь могла наочно побачити, чим займатиметься впродовж років навчання у політесі, а це і робототехніка, елементи штучного інтелекту, будівництво, архітектурний та дизайнерський напрями, це безліч хімічних та технологічних процесів, автомобільне конструювання та комп’ютерне моделювання, агрономія та тонкощі лісового господарства, журналістика, соціальне забезпечення та освітні технології, це
fashion індустрія та харчові технології, усе про бізнес, туризм і багато-багато іншого.

Найголовніше, що сьогоднішні наші друзі змогли не просто почути теорію, а на власні очі побачити і власними руками відчути науку, сучасні розробки та інноваційні технології. Це точно запам’ятається кожному.

Окремо вступники мали можливість оглянути сучасний спорткомплекс ЛНТУ із тренувальними залами та новітнім басейном, а також пройтися коридорами й аудиторіями університету, аби відчути справжній дух студентства.

День відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверей

День відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверей

У ролі гідів виступили наші найкращі студенти, які із власного досвіду розповіли про навчання та дозвілля в ЛНТУ своїм майбутнім колегам.

Приємним завершенням дня відкритих дверей став розіграш подарунків. Тож найбільш активні учасники зустрічі мали можливість отримати яскраві сюрпризи, що нагадуватимуть про ЛНТУ. А насамкінець, як і годиться на гостині, усі разом посмакували запашним чаєм із солодощами і вкотре зробили фото на пам
ять, аби згодом зустрітися уже в новому статусі – у ролі студентів ЛНТУ.