Перейти до основного вмісту

На Волині реалізується національна програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA».

Програма

Програма втілюється за організації Міністерства молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню та відбудові.

У 2022-2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні.

У 2024 році молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі.

Додатково повідомляємо про те, що проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.

Етапи проведення молодіжних обмінів:

І хвиля молодіжних обмінів – червень - липень;

ІІ хвиля молодіжних обмінів – липень - серпень;

ІІІ хвиля молодіжних обмінів – серпень - вересень.

Детальніше про програму та її впровадження минулих років ви можете дізнатися у соціальних мережах:

Фейсбук https://www.facebook.com/vidnova.ukraine?mibextid=LQQJ4d

Інстаграм https://www.instagram.com/vidnova_ua?igsh=MTJuYmpoc2xoeGpvNg%3D%3D&utm_…

Реєструйтеся для участі в обмінах та поширюйте інформацію серед своїх друзів: https://forms.gle/6vqaJ7keRxpdHoGu5

Витрати на проїзд, проживання та харчування забезпечуються організаторами.