Відомий волинський скульптор-квіткар зустрівся із дизайнерами Луцького НТУ

До Луцького національного технічного університету для зустрічі із студентами-дизайнерами та презентації свого проекту реконструкції Театрального майдану міста завітав відомий на всю країну скульптор Василь Рижук. Зауважимо, що митець видатний не лише завдяки своїм архітектурним витворам, а й «квітковою» діяльністю – Василь Рижук власним коштом уквітчав сотні кілометрів українських доріг і далі продовжує цю патріотичну справу.

Так, зустріч студентів із знаним архітектором відбулася на кафедрі дизайну та архітектури Луцького НТУ. Після короткої автобіографічної розповіді гостя, розпочалася активна бесіда. Предметом дискусій стало обговорення можливих варіантів оформлення Театральної площі Луцька та презентація власне уже створеного проекту Василя Рижука. До слова, скульптор пропонує встановити на площі монумент у вигляді стилізованого серця для закоханих. Примітно, що таке ж серце уже встановлено майстром у парку міста Чернівці та користується популярністю у молодять.

Своєю чергою, студенти висловили враження від запропонованого проекту та внесли свої пропозиції та бачення щодо реконструкції центральної площі міста Луцьк. Відтак, результатом зустрічі стали конструктивний діалог, обмін хорошими ідеями та позитивні емоції.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ