Відпочинок на озері Пісочне: студентів та працівників Луцького НТУ запрошують на «Орбіту»

Шукаєш де провести активний вікенд чи відчути затишок сімейного вогнику? Тоді тобі саме до нас! Адже усі працівники та студенти (чи навіть родичі, друзі, знайомі) Луцького національного технічного університету мають унікальну можливість відвідати базу відпочинку ЗВО «Орбіта», що знаходиться на Об’єднаній ковельській базі «Пісочне».

Зокрема, на території «Орбіти» розташовані два двоповерхових будиночки: в наявності 8 кімнат, у кожній по чотири місця (є всі умови для проживання); холодильники; кухня; бесідки; мангали; літній душ; туалет.

Не прогав літо та насолодися прекрасним Волинським краєм!

Де: Волинська область, Ковельський район, траса Ковель-Брест, від села Буцин 3 км (поворот наліво);

Контактна особа: (099) - 321 - 19 - 15 - Наталя (телефонувати з 9:00 до 11:00).

Інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...