У Луцькому національному технічному університеті завершився дводенний тренінг з медіаграмотності та протидії маніпуляціям «STOPманіпулятор». Саме сьогодні тренінг отримав «мафіозне продовження», адже його основною родзинкою стала спільна гра у «Медіаграмотну мафію».

ТренінгТренінгТренінгТренінг

Захід відбувається за ініціативи Академії української преси разом з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу, а його основними спікерами виступають: професор, президент Академії української преси Валерій Іванов; координаторка проєктів Академії української преси Юлія Кулик; менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО Максим Запорожченко.

В рамках візиту до Луцька професор, президент Академії української преси Валерій Іванов та ректор ЛНТУ Ірина Вахович обговорили можливості взаємодії, реалізації спільних наукових чи освітніх заходів та уклали відповідний меморандум про співпрацю.

ТренінгТренінгТренінг

Варто відзначити, що тренінг відбувається лише у трьох містах України і саме у Луцьку був покладений ефектний початок «медіаграмотного» марафону.

Перший день був насичений активною програмою, учасниками якої стали декан ФЦОСТ Галина Герасимчук, викладачі та студенти факультету й, зокрема, ОП Медіакомунікації та PR, представники відділу іміджу та промоції ЛНТУ й усі охочі дізнатися більше про медіасвіт.

ТренінгТренінгТренінг

Захід був спрямований на те, аби надати максимум корисної інформації та в ігровій формі детально відобразити життя у сучасному насиченому інформаційному просторі, навчити протидіяти фейкам та дезінформації, вирізняти правдивий контент та протистояти маніпуляціям і ворожому впливу.

Другий день тренінгу базувався на фіксації фідбеку, відгуках учасників, обговоренні уже отриманої інформації та здобутих навичок. Учасники здійснили детальний огляд поняття медіараціону та інфодетоксу і зафіксували для себе 10 звичок, які допоможуть зберегти власне здоров’я й зробити споживання інформації корисним. А ще, учасники заходу закріпили уже здобуті навички у спільній грі «Мафія», під час якої влаштували справжню боротьбу між фейками та правдою.

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг