У відвертій розмові про навчання, дозвілля, працевлаштування і багато іншого ділилися студенти факультету транспорту та механічної інженерії із деканом Ігорем Мурованим та заступником декана Валентином Придюком.

Студенти різних курсів та спеціальностей мали можливість у дружній, неофіційній атмосфері дізнатися більше про особливості навчання на факультеті та в університеті. Ігор Мурований дав поради щодо того, як готуватися до сесії, у які терміни вона відбуватиметься та із кого складатиметься екзаменаційна комісія. Крім того, декан розповів про можливості проходження практики та про дуальну освіту. Він закликав молодь не бути пасивними, а брати активну участь у реалізації власних професійних здібностей. Факультет має чимало партнерів, які охоче зустрічають здобувачів для практичної діяльності із можливістю подальшого працевлаштування, а також пропонують варіанти поєднання роботи із навчанням.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Крім того, під час зустрічі Ігор Мурований акцентував увагу на діяльності студентського конструкторсько-технічного бюро, презентація якого відбудеться уже невдовзі. Саме там студенти матимуть можливість, у вільний від навчання час, здобувати практичних навичок, працюючи разом із викладачами у різних тематичних секціях та створюючи інноваційні продукти.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Окрему увагу декан акцентував на темі студентського самоврядування. Днями в ЛНТУ відбулися вибори голів студрад факультетів. Нового студентського очільника нині має і ФТМІ. Тож декан закликав молодь гуртуватися в одному осередку, аби спільно реалізувати усі бажання здобувачів щодо підвищення професійних компетентностей, організації яскравого дозвілля, безлічі цікавих заходів та зустрічей. Усі ініціативи адміністрація факультету підтримує та закликає бути активнішими, розвиватися, спілкуватися та втілювати свої мрії у життя.

Посміялися, зачепили цікаві теми, познайомилися і конструктивно провели час, - зазначає Ігор Мурований і наголошує, що деканат завжди відкритий для своїх студентів.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ