ВІДЗНАЧЕННЯ 19-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ
ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ ТА ФІНАНСІВ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

У гостинній атмосфері родинного затишку 23 листопада у Луцькому НТУ відбулось проведення святкового дійства «Моя родина – Україна» з нагоди відзначення 19-ї річниці від Дня заснування факультету обліку та фінансів нашого університету.

На гостину завітала проректор з науково-педагогічної роботи нашого вузу Валентина Галущак, яка висловивши слова вітань, зазначила, що кожному потрібно бути свідомим громадянином своєї країни і жити у своїй університетській родині у злагоді.

Свято в родинному колі розпочалося із перегляду відео-вірша «Любіть Україну».

На правах господарів у студентській сім’ї студенти шостого курсу віншували усіх присутніх запашним короваєм.

Під бурхливі оплески залу прозвучало попурі українських пісень у виконанні Анни Капітули та Вікторії Прокоп.

Завідувач кафедри гуманітарних наук та права нашого вишу Оксана Жук розповіла усім присутнім про важливість вивчення родоводу не лише для окремо визначеної особистості, але й суспільства загалом.

На святкуванні цікаві історії своїх родин презентували студентки факультету обліку та фінансів: Дарія Гуляницька та Ольга Хлуд.

Пам?ять про подвиги нації нескорених було відзначено виконанням пісні «Реквієм на дощі», яка прозвучала у виконанні Наталії Капітанець.

Поза увагою не залишились на святкуванні й злободенні проблеми нашого суспільства: студентка факультету обліку та фінансів Яна Луцюк, продекламувавши авторський вірш «Не плачте мамо», подарувала усім танець, а Василина Дунь представила власний поетичний твір.

Поіменно було згадано трьох студентів нашого університету, які загинули під час бойових дій на Сході нашої країни, світлу пам?ять яких було вшановано хвилиною мовчання.

Тема нескореності та волелюбності нашого народу прозвучала у сучасній пісні «Бери своє і йди» у виконанні Марії Кіпень та Христини Нагірської.

Родзинкою свята стало декламування вірша «Садок вишневий коло хати» у виконанні Олени Коцур та студентки, яка приїхала на навчання до нашого вишу із далекої країни, Доркас Мбемба.

Декан факультету обліку та фінансів нашого університету Алла Московчук, привітавши усіх із святом, наголосила: «Де б ви не були і ким би ви не стали, пам’ятайте, що ви – українці!».

Презентація «Студентські будні» дала змогу усім присутнім дізнатися про найвеселіші сторінки із студентського життя факультету обліку та фінансів.

Свою факультетську родину привітала піснею «Я тебе шукаю» Анна Капітула, а далі на усіх чекав запальний танець із батлу факультетів.

Подарунком для усіх викладачів стало відео «Ми та наші викладачі».

Музичною окрасою свята стала пісня «Квітка» у виконанні Вікторії Вальчишиної.

Презентація «Наше студентське життя», яку підготували студенти шостого курсу, дозволила усім присутнім поринути у бурхливий вир подій щасливих років студентського життя.

Музичним дарунком для усіх стала пісня Василини Дунь, яку вона виконала англійською мовою.

Апофеозом святкування стало виконання пісні «Сам собі країна» у виконанні Марії Кіпень та Анни Капітули, яку увесь зал слухав стоячи.

Проведення святкового дійства з нагоди 19-ї річниці від Дня заснування факультету обліку та фінансів нашого університету дало можливість кожному студенту у черговий раз замислитись над цінністю родинних зв’язків в особистому та суспільному житті кожної людини та їх значенням для загальнодержавних інтересів, що є підґрунтям формування усієї української спільноти прийдешнього.

Оксана Гринюк