Відзначення Дня працівників освіти
у Луцькому НТУ

У першу неділю другого місяця осінньої пори в Україні традиційно відзначають День працівників освіти, урочисте святкування якого цьогоріч у Луцькому НТУ відбулося 29 вересня.

Святкове дійство для людей найсвітлішої та найблагороднішої професії на землі розпочалося несподівано: із вальсу, на який студенти запросили своїх улюблених викладачів.

Господар урочистостей, ректор Петро Савчук у своїй вітальній промові зазначив: «Для мене існують три визначні моменти в житті університету, одним із яких є свято, яке ми сьогодні відзначаємо. Воно є унікальним за своєю суттю, тому що вшановує працю усіх тих людей, які завдяки своїй щоденній професійній діяльності здатні змінювати світ на краще».

Професійну діяльність кращих з-поміж кращих представників освітянської спільноти нашого університету було відзначено врученням грамот, які в цей день отримали: Сергій Пустюльга, Надія Хвищун, Людмила Матвійчук, Ольга Ужегова, Андрій Щерба, Сергій Савчук, Юрій Коваль, Оксана Пасічник, Наталія Вавдіюк, Олександр Ситник, Юрій Фещук, Іванна Каліновська, Йосип Селепина, Віктор Денисюк, Роман Грудецький, Анна Іванова, Наталія Шкляєва, Мирослава Купира, Ірина Ткачук, Олександр Герасимчук, Василь Шваб’юк, Юрій Клак, Ігор Цизь, Василь Жежерун, Юлія Бондарчук, Наталія Багнюк, Наталія Ліщина, Богдан Дутчак, Микола Рудинець, Олександр Наземцев, Микола Романюк, Алла Трендюк, Олег Ковальчук, Ірина Шубала, Оксана Речун, Ольга Зелінська, Юрій Гунько, Валерій Дембіцький, Юрій Фесіна, Микола Федонюк.

Із рук очільника університету з нагоди професійного свята грамоти університету «Люблінська Політехніка» було вручено: Петру Баховському, Василю Мельнику, Олександру Андрійчуку, Ларисі Гуменюк.

Отримали подарунок освітяни нашого університету від студентської ради. Ним став відео-сюрприз, який викликав захоплення в усіх присутніх.

Окрасою святкового дійства стала цікава музично-розважальна програма.

Віншували освітян піснею Кузьми Скрябіна «Моя країна», яку заспівала для них Марія Кіпень.

Соло на Баяні, яке має назву «Лібертанго», виконав у цей день Вадим Шматенюк.

Шквал позитивних емоцій отримали присутні у залі від виступу Сергія Фелістовича, який продекламував гуморески Павла Глазового.

Переможець проекту «Караоке на майдані» Роман Ковальчук у пам’ять про усіх загиблих на Сході нашої країни виконав пісню «Голубе сивий», яку увесь зал слухав стоячи. Ще одним пісенним подарунком від виконавця стала пісня «Надкусили місяць зорі».

Протягом святкової програми, ведучими якої були Юлія Бортник та Сергій Савчук, усіх розважав гумористичний дует Остапа Жежеруна та Сергія Фелістовича.

Яскравим завершенням святкування став виступ наймолодшої учасниці концерту, володарки титулу «Міні-міс світу» Анни Климовець, яка заспівала пісню «Дивна квітка».

Відзначення Дня працівників освіти у Луцькому НТУ є черговим свідченням вияву поваги до усіх представників освітянської спільноти нашого університету зокрема, та й країни загалом, які своєю щоденною працею формують світогляд молодого покоління, здатного змінити цей світ на краще.

Оксана Гринюк