ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА
У ЛУЦЬКОМУ НТУ
Апофеозом відзначення Міжнародного дня студента у Луцькому НТУ стало проведення гри, у якій кожен студент, який входив до складу однієї з команд, що виборювали почесний титул переможця, мав змогу повною мірою проявити почуття гумору та виявити свою кмітливість.
17 листопада перемогу у грі КВК виборювали команди кожного факультету нашого університету, до яких долучилася команда Технічного коледжу нашого вишу.
Організатором свята безперервного позитиву та гарного настрою стала Студентська рада нашого університету.
В урочисто прикрашеному залі вирував шквал позитивних емоцій.
Дует ведучих Open Space запросив на сцену команди-учасниці та представив усім компетентне журі, якому цього дня довелося вирішувати долю конкурсантів та їх команд.
Усі команди представили свої візитівки, у яких кожна команда мала змогу презентувати свої навики у мистецтві гри веселих та кмітливих.
Бурхливі оплески залу супроводжували усі виступи конкурсу «Візитка».
Наступним етапом змагань у боротьбі за перемогу став конкурс «Розминка», у якому кожна команда мала можливість проявити ерудицію своїх учасників у поєднанні із вмінням її застосовувати у потрібний момент, даючи відповідь на поставлене запитання.
У фінальному слові очільник вишу Петро Савчук, висловивши слова вітань студентству з нагоди свята, наголосив: «Нехай студентські роки у вашому житті будуть найкращими».
Проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах відзначив, що під час проведення гри КВК серед команд-учасниць усі є переможцями.
Музичною окрасою святкування став виступ Івана Галагдіна та Миколи Климчука.
Завітав на гостину до нашого вузу Назар Грищук, який активно розвивав напрям гри веселих та кмітливих у нашому виші.
Оголосила команду-переможця гри КВК голова Студентської ради нашого університету Ірина Гаранчевська: перемогу у цій грі здобула команда машинобудівного факультету нашого вузу.
Також було визначено переможців серії ігор, які вперше відбувалися у нашому університеті протягом тижня з нагоди Міжнародного дня студента, і відтепер відомі усій університетській спільноті під назвою «Битва факультетів».
У грі «Стрітбол» першість виборола команда технологічного факультету. Найкраще перетягували канат студенти Технічного коледжу нашого університету, а піднімали гирі – студенти факультету комп’ютерних наук і інформаційних технологій, які, до слова, були першими й у грі «Квест». Абсолютним переможцем гри «Брейн-ринг» стала команда факультету обліку і фінансів, у грі «Мафія» та Mind Game найкращою була команда факультету будівництва та дизайну. У конкурсі «Відеопреставлення» перемогла команда факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій, а у танцювальному батлі – команда факультету бізнесу.
Переможцем серії ігор під назвою «Битва факультетів» у Луцькому НТУ стала команда факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій.
Усі команди-учасниці були відзначені грамотами.
«Битва факультетів» нинішнього року є знаковою подією для нашого університету, пам’ятною для усієї університетської спільноти, що сприятиме подальшому самовдосконаленню та розвитку студентства у прийдешньому.
Оксана Гринюк