Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті відбувся батл першокурсників. В активній діяльності брали участь студенти різних спеціальностей факультету комп'ютерних та інформаційних технологій.

Учасники поділилися на 5 команд (ІПЗ, КН, КІ та КБ, ЕЛ та ТК, АКІТ), відповідно до кількості кафедр на факультеті.

ФКІТ ФКІТФКІТФКІТ

Перші раунди - вікторини. Для учасників озвучили такі запитання : «Скільки робить вдихів людина за день?», «Коли помер Майкл Джексон?» тощо. Двоє ведучих збирали відповіді, а у покарання  - 10 присідань. Кількість присідань рахували польською, українською, німецькою та англійською мовами.

Журі теж не відставали, обговорювали кожну відповідь та апелювали у разі необхідності. Атмосфера була чудова, учасники заряджені на перемогу.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

У другому раунді були представлені конкурси талантів. Сальто, колесо, розповіді анекдотів, демонстрація цікавих винаходів: ось чим дивували глядачів учасники. І все це під музичний супровід.

У третьому раунді учасники мали відгадати різні прислів'я. До прикладу: «Комп'ютер на столі не для одних тільки ігор».

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

Найбільше учасникам сподобався останній раунд під назвою «Хто я?». Вони відгадували популярних людей, як-от Петра Моставчука, Притулу Сергія, Бориса Джонсона та декана факультету - Кондіус Інну Степанівну. Також не оминули увагою відомих українських письменників, таких як Леся Українка та Тарас Шевченко. На відгадування виділили хвилину. Один з гравців впорався за 30 секунд, а інший - за 20.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

Найкраще із усіма завданнями впоралися студенти кафедри «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», вони ж урочисто посіли перше місце у батлі.

Дарина Суслова, Ілона Семенюк та Софія Боярчук, студенти ЖМК-11