Вітання директору КПЕК Тетяні Селівончик з нагоди 50-річного ювілею!

Ректор та колектив Луцького НТУ щиро вітає директора Ковельського промислово-економічного коледжу Тетяну Василівну Селівончик із ювілеєм!

Бути керівником такого потужного і складного механізму як коледж, підтримувати теплі і дружні звязки у колективі, бути мудрим наставником і водночас товаришем для молоді – нелегка праця, котра потребує чимало зусиль і таланту. Разом з тим, кожній жінці, будучи й на керівній посаді, притаманно зберігати свою чарівність, витонченість та доброту. Безсумнівно, Тетяна Василівна може похизуватися такими рисами, за що колектив Луцького НТУ щиро дякує і висловлює шану й повагу мудрому керівнику.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, витримки і натхнення, подяки від студентів, підтримки у родині, сімейного затишку і благополуччя. Нехай усі Ваші плани та мрії мають властивість легко збуватися і вести до нових звершень, а доля обдаровує добрими людьми навколо, щасливими митями і Божим благословенням!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ