Вітання із Днем бухгалтера!

Щорічно 16 липня в Україні відзначають день тих людей, без яких не могло би існувати в світі нічого. Жодна установа, організація чи підприємство не може прожити і дня без фахівця, який розподіляє зарплатню, підраховує прибутки та витрати, планує надходження чи готує фінансові звіти. Саме таких людей, без чиєї діяльності зупинився би увесь цивілізований світ, ми гордо звемо бухгалтери.

Отож, шановні наші бухгалтери, а також майбутні фахівці – студенти кафедри обліку і аудиту, колектив Луцького національного технічного університету на чолі із ректором ЗВО Петром Савчуком, щиро вітає вас із професійним святом!

Нехай цей день буде сповненим гідною шаною та визнанням за ваш неоціненний вклад у бухгалтерську справу, яка між іншим не вимірюється лишень стінами нашого навчального закладу, а несе загальнодержавну значимість.

Ваша праця складна і клопітка, вона потребує неабиякої відповідальності та уважності, тож нехай цього святкового дня для вас звучать слова подяки за нелегку роботу, за вашу порядність, чесність, принциповість та законність.

Дорогі бухгалтери, поряд із вмінням бути точними та скрупульозними, ви є творчими людьми, закоханими у власну справу. Бажаємо вам натхнення, міцного здоров'я, наснаги і терпіння, процвітання і здобутків, миру і любові вам та вашим рідним. Нехай кожен новий день приносить вам лишень позитив і хвилини радості від життя. Щастя вам та Божого благословення!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук та колектив ЗВО