Вітання із Днем працівників лісу!

Щороку у вересні в Україні відзначають День працівників лісу. Це свято тих людей, які професійно стоять на сторожі порядку у лісовому господарстві, бережуть ліс від пожеж, захищають його багатства, перебувають на варті незаконної вирубки та стихійних звалищ. Ліс – це живий скарб нашої планети, тож не зайвим є нагадування про те, що його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, чисте повітря і гармонію, любов до усього живого.

Луцький національний технічний університет активно бере участь у збереженні надбань природи і навчає молоде покоління цінувати і захищати наш зелений скарб. Викладачі та студенти кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства ґрунтовно вивчають лісову галузь, здійснюють важливі дослідження, долучаються до примноження зеленого фонду і окреслюють шляхи його збереження.

Тож, щиро вітаю працівників лісу із професійним святом. Бажаю вам сили і натхнення, міцного здоров’я, витримки та наснаги на вашому відповідальному і нелегкому шляху. Вдячності вам за клопітку працю, розвитку та вдосконалення, достатку та успіхів на благо України!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук