Вітання ректора Луцького НТУ із 40-річчям
Ковельського промислово-економічного коледжу
11 вересня 1978 року на теренах Волині був створений Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ, як самостійний навчальний заклад.
У 2004 році сторінки історії закладу тісно переплелися з історією Луцького національного технічного університету, на той час державного, коли згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Ковельський машинобудівний технікум реорганізований і приєднаний до складу університету.
Ректор Луцького НТУ, професорсько-викладацький склад та працівники ЗВО щиро вітають керівника КПЕК Тетяну Василівну Селівончик та увесь колектив коледжу із визначною датою – 40-річчям від дня створення навчального закладу.
Ваша праця клопітка й відповідальна, адже ви формуєте з іще зовсім дітей гідних синів і доньок України, справжніх патріотів, професіоналів своєї справи, майбутнє нашої держави. Запорукою успіху коледжу була і є самовіддана праця всього високопрофесійного, компетентного і творчого колективу. Не зважаючи на усі труднощі чи перешкоди, ви впевнено намагається залишатися на позиціях одного з кращих освітніх закладів, готовими до змін та впровадження інновацій.
Сьогодні ваш коледж є осередком культури, збереження цінностей та духовності, закладом, котрий готує вправних фахівців, без яких у житті нічого не змогло б функціонувати, це техніки-механіки, бухгалтери, менеджери, технологи, організатори виробництва… Це саме ті люди, в яких ви вклали увесь свій професіоналізм, життєву та фахову мудрість.
Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося нашою спільною історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Водночас, можете бути певні, Луцький НТУ завжди стане для вас опорою і помічником у всіх ваших починаннях.
Зичимо вам міцного здоров’я, легкої та натхненної праці, нових здобутків, реалізації мрій та задумів і завжди вдячних студентів.
З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук та колектив ЗВО