Вітання ректора з нагоди Всеукраїнського дня художника!

Шановні творці!

Від усієї душі вітаю вас із професійним святом! Хоча, професійним його важко назвати, адже художник – це стан душі! Лише за допомогою простих знарядь ви створюєте справжні витвори мистецтва, можете прикрасити, урізнобарвити і навіть оживити звичайний клаптик паперу.

Ви створюєте те, що сповнює нашу душу емоціями, духовністю, формує зовсім нове світобачення. Тож від усіх шанувальників мистецтва, дякуємо вам за те, що даруєте можливість захоплюватися неймовірною красою полотен, їх глибоким змістом та отримувати теплоту емоцій, що передаєте глядачу барвом фарб. Ви відкриваєте світ по-новому, завдяки вашим роботам можна побачити те, чого не помічаєш у повсякденні.

Висловлюю подяку усім майстрам художньої справи та колективу кафедри дизайну за вашу натхненну працю, що з’єднує покоління, збагачує душу і виховує високі ідеали. Зичу вам міцного здоров’я, творчої наснаги, цікавих ідей, досконалості і визнання!

З повагою, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук