Вітання з Днем народження ректору Луцького НТУ Савчуку Петру Петровичу

Професорсько-викладацький колектив, працівники та студенти Луцького національного технічного університету висловлюють найщиріші привітання з нагоди Дня народження ректору ЗВО, доктору технічних наук, професору Савчуку Петру Петровичу.

Ваш професіоналізм та багаторічна наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток університету та його розбудову. За Вашими плечима – досвід і визнання, більше того – Ви людина прогресу. Своєю щоденною працею Ви формуєте якісний імідж не лише нашого закладу вищої освіти та Волинського краю, а й держави. Ми пишаємося тим, що маємо можливість працювати саме з Вами і разом досягати професійних висот.

Нехай цей день принесе Вам багато посмішок та позитиву, адже сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність за Вашу самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте колегам та студентам. Ваші невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають. Від усієї душі ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку та нових перемог на ниві вищої освіти. Хай Ваше життя буде сповнене втіленими в реальність мріями і здійсненнями усіх починань, аби Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості й надалі сприяли розвитку Луцького НТУ!

Миру й злагоди Вам, Вашим рідним та близьким!

Інформаційний відділ Луцького НТУ