Вітання з нагоди 50-річного ювілею інженера кафедри фундаментальних наук

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук та колектив ЗВО щиро вітає інженера І категорії кафедри фундаментальних наук Валентину Андріївну Кіпень із 50-річним ювілеєм!

Ваша праця – неоціненний вклад у формування нового високоосвіченого покоління, у розвиток освіти та науки в Україні. Завдяки таким фахівцям та професіоналам своєї справи, молодь пізнає грані розвитку, вдосконалення та наукового потенціалу.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної наснаги та життєвого натхнення, нових здобутків та звершень на професійній ниві, миру, любові та злагоди в оселі, добробуту та здійснення усіх мрій і бажань! Нехай поряд завше будуть тільки надійні і щирі люди, а доля буде легкою і сповненою щасливих митей!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ