Вітання з нагоди 60-річного ювілею Алли Тимофіївни Московчук

Присвятити майже усе життя науці, викладацькій діяльності, формуванню гідного молодого покоління і при цьому залишатися чарівною жінкою, ніжною матір’ю та дружиною, хорошим другом для багатьох  - неймовірний талант нашої колеги Алли Тимофіївни Московчук.

Ми пишаємося тим, що працюємо в одному великому колективі із кандидатом економічних наук, доцентом кафедри обліку та аудиту, колишнім деканом факультету обліку і фінансів Аллою Тимофіївною. Ви - талановитий науковець і педагог, чуйна жінка і щирий друг, за що ми висловлюємо Вам вдячність, шану та повагу.

Щиро зичимо міцного здоров’я, сімейного затишку і добробуту, сили і наснаги, натхнення на нові звершення і перемоги, оптимізму і здійснення планів та мрій, вдячності від студентів і підтримки від близьких та рідних. Хай доля обдаровує Вас лише добрими людьми навколо, відчуттям істинного щастя і Божим благословенням!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ