Вітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника України

Висловлюю найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Ваша професія особлива та неймовірно затребувана, адже сьогодні автомобіль став невід’ємною частиною сучасного життя. Важко уявити будь-яку сферу діяльності без участі автотранспорту.

Наша держава з усе більшим успіхом покращує рівень транспортної системи, модернізує дорожні шляхи та осучаснює галузь автомобілебудування. Луцький національний технічний університет не стоїть осторонь розвитку автомобільної сфери, готуючи потужних фахівців на машинобудівному факультеті. Переконаний, що наші випускники стануть саме тими спеціалістами, які зроблять свій вагомий вклад у покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Саме від вас залежить якість та своєчасність забезпечення усіх потреб нашого суспільства: від економічних до соціальних.

Автомобіліст –  це професія, яка несе у собі своєрідну романтику, власні традиції та культуру. Потрібно мати справжній талант, аби вправно володіти водійською технікою та знаходити спільну мову із своїм залізним партнером.

Тож щиро бажаю Вам безперешкодних шляхів, зеленого світла, насичених позитивом буднів та хороших результатів праці. Завжди тримайте дистанцію та прибувайте вчасно! Успіхів вам!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук