Вітання з нагоди Дня будівельника!

Щороку українська спільнота вітає професіоналів, які творять і дарують людям затишок і комфорт, майстрів своєї справи, котрі наполегливо і віддано працюють для нашого блага - це будівельники.

Очевидно, що без майстерності вправного будівельника, ми б не мали таких життєво важливих споруд як лікарня чи школа, ми б не пишалися спроектованими парками і скверами, ми б не насолоджувалися відреставрованими пам’ятками архітектури і звісно, самі не мали б оселі.

Тож, щиро вітаємо будівельників, зокрема викладачів та студентів факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ, із професійним святом. Нехай ваша праця буде гідно оцінена суспільством та наповнена повагою оточуючих, бажаємо щедрих замовлень, достатку та добробуту, міцного здоров’я вам та вашим рідним, сили та натхнення на нові звершення.

Дякуємо за те, що будуєте майбутнє!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ