Вітання з нагоди Дня народження декана факультету КНІТ!

Бути деканом факультету, перейматися його долею, впроваджувати актуальні зміни, цікавитися життям студентів і підтримувати їх у вирішальні моменти – нелегка праця, котра потребує сили і наснаги, максимум часу і зусиль. Водночас, цю роботу не можна назвати звичним виконанням обов’язків, адже це - життя.

Саме таким воно є у декана факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ Ростислава Григоровича Редька, який нині відзначає День народження. Без сумніву, це талановитий управлінець, мудрий наставник, поважний колега та щирий друг.

Тож, колектив Луцького НТУ щиро вітає декана із особистим святом. Бажаємо невичерпного натхнення, енергії та оптимізму, добрих людей навколо, здійснення усіх мрій та планів, невпинного розвитку, нових звершень. Нехай ваше життя буде сповненим світлом та радістю, а людська шана буде подякою за вашу працю, чуйність та відкритість!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ