Вітання з нагоди Дня народження декана МБФ Ігоря Цизя!

Управлінський талант, вміння бути не лише хорошим колегою, але й щирим другом для багатьох, вправність у науці і не тільки ці риси притаманні декану машинобудівного факультету Луцького НТУ Ігорю Євгеновичу Цизю, який нині відзначає власний День народження.

Ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ щиро вітає Вас із особистим святом. Сердечно зичимо Вам лишатися оптимістом, натхненним до життя і розвитку, нехай усі ваші мрії і плани легко здійснюються, робота приносить задоволення, студенти будуть вдячними за мудрі настанови, а рідні і близькі пишаються Вами. Нехай у вашій оселі панують мир і злагода, добробут і благополуччя, а кожен день приносить лише приємні сюрпризи, неймовірні успіхи, професійні злети, справжню любов і відчуття істинного щастя!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ