Вітання з нагоди Дня народження проректора Валентина Талаха

Ректорат та колектив Луцького національного технічного університету щиро вітають проректора із науково-педагогічної роботи Валентина Івановича Талаха із ювілеєм!

Ваша самовіддана наполеглива праця і великий талант є запорукою успішного функціонування університету. Ми пишаємося, що працюємо із Вами в одному колективі і можемо разом досягати творчих успіхів та реалізовувати сміливі проекти. Ваша робота потребує чимало зусиль, наснаги, терпіння та рішучості. Водночас, завдяки лідерським якостям, почуттю справедливості та мудрості, Ви досягаєте значних успіхів не лише на своїй посаді, а й демонструєте приклад розвитку університету, його прогресивності та лідерських позицій.

Сердечно вітаємо Вас із особистим святом! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку і благополуччя, втілення мрій та планів. Ставте перед собою нові цілі і з легкістю їх досягайте, а в цьому нехай вас супроводжує натхнення, оптимізм та невичерпна енергія.

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ