Вітання з нагоди Дня юриста!

Шановні юристи, служителі закону, щиро вітаю вас із професійним святом! Саме завдяки вашій клопіткій, відповідальній роботі, відбуваються фактично усі соціально-економічні й політичні процеси нашої держави. Ви є рушійною силою розбудови демократичної країни з європейськими цінностями, із верховенством права та забезпеченням свобод людини.

Ви стоїте на варті законності та правопорядку, є взірцем відповідальності, справедливості та чесності. Тож нехай ваша нелегка праця буде нагороджена повагою та довірою громадян, а професійні здобутки - спрямовані на благо нашої країни.

Вітаю усіх представників юридичної спільноти, а також колектив юридичного відділу Луцького НТУ, науковців та педагогів кафедри Права й студентів зі святом. Бажаю вам міцного здоров’я, легкої роботи та задоволення від улюбленої справи, гідної винагороди, сімейного добробуту та затишку, життєвої наснаги й нових здобутків.

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук