Вітання з нагоди річниці створення кафедри військової підготовки Луцького НТУ

Сьогодні, 4 травня, ми відзначаємо третю річницю від дня створення кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету. Вона була відкрита у відповідності до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України у 2016 році.

Поява військової кафедри у нашому ЗВО була викликана непростими подіями в Україні, водночас це знаменна дата для Луцького НТУ та для країни в цілому. Злагодженими діями та спільними зусиллями нам вдалося зробити вагомий крок у підготовку і випуск гідних офіцерів, справжніх патріотів держави та захисників Батьківщини.

За час функціонування кафедри військової підготовки ми здійснили перший випуск офіцерів запасу, які урочисто присягнули на вірність народові України. Натомість 17 січня 2019 року у Луцькому національному технічному університеті відбулася справді історична подія, адже саме цього дня вперше в історії Волині, згідно з одним наказом Міністерства оборони України, одразу 80 випускникам кафедри військової підготовки було присвоєно звання «Молодший лейтенант запасу» та вручено офіцерські погони.

Пишаємося молодими та відважними хлопцями та дівчатами, котрі із гордістю стають на захист рідної держави і бажаємо з честю нести звання офіцера і служити в мирній Україні.

Висловлюємо щиру вдячність команді професіоналів, які долучилися до великої справи і дали життя кафедрі військової підготовки у Луцькому НТУ. Нехай те, що ми робимо, підтримує мир і спокій в нашій державі, адже разом ми зможемо стати надійним тилом для наших рідних та прикладом майбутньому поколінню! Слава Україні!

Ректорат та колектив Луцького НТУ