Вітання з нагоди ювілею завідувача кафедри ЕТ Валентина Заблоцького

Ректор та колектив Луцького національного технічного університету щиро вітають завідувача кафедри електроніки та телекомунікації Валентина Юрійовича Заблоцького із 40-річним ювілеєм!

Ви - активний, цілеспрямований фахівець, котрий віддано працює задля розвитку кафедри та університету в цілому. Ви не зупиняєтеся на досягнутому і прагнете нових звершень та успішної реалізації задумів. Тож нехай натхнення не покидає Вас, розпочаті справи приносять задоволення, а нові ідеї з легкістю втілюються у життя.

Ми пишаємося тим, що працюємо із Вами в одному колективі і щиро зичимо міцного здоров’я, наснаги, реалізації найсміливіших задумів, сімейного затишку та добробуту, досягнення нових професійних висот і найголовніше – вдячності та поваги від колег і студентів!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ