Вітаємо абітурієнтів, котрим вдалося пройти на державну форму навчання до Луцького НТУ

Адміністрація Луцького національного технічного університету на чолі із ректором Петром Савчуком щиро вітає щасливчиків, котрим вдалося пройти на державну форму навчання на основі ПЗСО.

Ви пройшли шлях від схвильованого абітурієнта, який вагався із вибором вищого закладу освіти і переймався за результат вступних випробувань до почесного звання – студент. Відтепер ви є частинкою великої освітянської родини, під назвою Луцький національний технічний університет і ці роки стануть визначальними у вашому житті.

Щиро вас вітаємо зі вступом на державну форму навчання і бажаємо нових звершень, блискучих знань, високих прагнень, грандіозних планів і перспективного майбутнього. Нехай ваші мрії продовжують здійснюватися.