Вітаємо Байдакову Людмилу Іванівну!
Сьогодні, 18 березня, святкує 80-річний ювілей прекрасна людина, видатний науковець, відомий товарознавець, доктор технічних наук, професор, засновник у 2003 році та дотепер завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету Байдакова Людмила Іванівна.
Людмила Іванівна у 1969 р. захистила кандидатську дисертацію, в 1991 році – дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Це знаний в Україні товарознавець, голова спеціалізованої вченої ради К 32.075.04 на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.08 — товарознавство непродовольчих товарів, багаторічний член акредитаційних комісій спеціальності «Товарознавство та експертиза», авторка більше 150-ти наукових публікацій.
Ювілярка нагороджена численними грамотами Міністерства освіти і науки України, почесними знаками «Відмінник освіти України», «Петра Могили», грамотами Волинської обласної ради та Луцького національного технічного університету.
Щиро вітаємо Вас, шановна Людмило Іванівно, з цим чудовим і хвилюючим святом.
Висловлюємо вам велику пошану та любов за віддану вами працю, доброту та людяність, терпіння і мудрість, за ваші добрі справи.
Прийміть наші щирі побажання довгих років життя, радості, здоров’я, невичерпної енергії.
Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею!
З повагою,
ректор та колектив Луцького НТУ