Вітаємо Голову Наглядової ради Луцького НТУ з Днем народження!

Сьогодні відзначає свій День народження Голова Наглядової ради Луцького національного технічного університету, народний депутат України Івахів Степан Петрович!

Від адміністрації, працівників та студентів університету прийміть найщиріші вітання!

Ваша щоденна праця вимагає високого професіоналізму, наполегливості та відданості обраній справі. Ви тримаєте руку на пульсі і дотичні до усіх процесів, що відбуваються у державі та намагаєтеся ефективно долати ті виклики, які сьогодні постають перед українцями та волинянами зокрема.

Великих зусиль Ви докладаєте до становлення якісної, конкурентної та європейської освіти у Луцькому національному технічному університеті. За Ваш вагомий внесок у розвиток освіти на Волині, постійну підтримку і нові можливості для студентів, висловлюємо особливу подяку!

Щиро зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної сили та енергії, миру й добробуту у родині і в державі, подальших досягнень та перемог! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують Господнє благословення, підтримка колег та однодумців!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ