Вітаємо Ірину Михайлівну Вахович із обранням на посаду голови Волинської обласної ради!

Ректор Петро Савчук та колектив Луцького національного технічного університету щиро вітають колегу - завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірину Михайлівну Вахович із обранням на посаду голови Волинської обласної ради.

Впродовж багатьох років, присвячених науковій та викладацькій діяльності у Луцькому НТУ, Ірина Вахович підняла на новий рівень кафедру фінансів, банківської справи та страхування. Досвід депутатської діяльності, глибоке розуміння проблем та потреб волинян, орієнтування у соціально-економічному розвитку краю – є передумовою довіри земляків та усього депутатського корпусу Волиньради до новообраної очільниці представницького органу місцевого самоврядування.

Впевнені, що під керівництвом Ірини Михайлівни, будуть прийняті та запроваджені актуальні для області програми, які підсилять розвиток економіки, соціальний та освітній напрямок, міжнародне співробітництво, консолідацію суспільства та зростання добробуту краян. Переконані, що Ваш досвід, людська порядність, професійні якості та цілеспрямованість стануть тими ключовими якостями, що призведуть до процвітання Волині й стануть на варті інтересів її мешканців.

Готові надати Вам усіляку підтримку у починаннях, бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, втілення усіх мрій та задумів на благо Волині та України!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ