Вітаємо із Днем Народження декана ФБ Надію Хвищун

Сьогодні свій день народження святкує енергійна, креативна, трудолюбива та просто чудова жінка – декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун.

Від усього колективу хочемо привітати вас з днем народження і подякувати за відмінну роботу, результати якої видно як у середині університету так і на міжнародному рівні. Тож нехай і надалі трудові будні приносять вам задоволення і реалізацію всього задуманого.

Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства. Бажаємо, аби ваша життєва чаша була переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, а всі мрії з легкістю збувалися! Нових ідей, робочих злетів та наснаги. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ