Вітаємо із ювілеєм заслуженого професора Віктора Дмитровича Рудя!

Сьогодні свій 75-річний ювілей відзначає доктор технічних наук, заслужений професор кафедри прикладної механіки Віктор Дмитрович Рудь!

Для усього колективу Луцького НТУ - велика честь співпрацювати із таким поважним науковцем! Віктор Дмитрович майже 40 років свого життя присвятив розбудові і розвитку нашого університету, постійно демонструючи велике прагнення до гідного виховання молодого покоління, до саморозвитку і вдосконалення, до формування науки у найкращих традиціях вітчизняної та світової практик!

Щиро зичимо Вам міцного здоров‘я, невпинного натхнення та наснаги, реалізації Ваших творчих і професійних планів, втілення найбільших мрій! Нехай найкращою підтримкою та опорою для Вас будуть рідні, друзі та колеги, а життя дарує довгі щасливі роки, сповнені приємними емоціями щодня!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ