Вітаємо колегу з Днем народження!

Ректор та колектив Луцького національного технічного університету щиро вітає з Днем народження доцента кафедри менеджменту Валентину Галущак.

Ви – цілеспрямована, активна та енергійні людина, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Вам не варто бажати нових горизонтів, адже у міру наближення – горизонт віддаляється, а тому бажаємо  Вам неймовірних висот та звершень. Нехай натхнення не покидає вас, нові ідеї з легкістю спливають у думках, а розпочаті справи приносять успіх!

Дякуємо вам за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з вами комфортно і приємно. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства. Бажаємо Вам міцного, душевного спокою, сімейного затишку, хороших і надійних людей поряд та перемог у кожній розпочатій справі!