Вітаємо магістрів кафедри електропостачання
з успішним захистом!

21 січня 2017 р. завершила роботу екзаменаційна комісія із захисту магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 8.07050103 «Електротехнічні системи електроспоживання» на кафедрі електропостачання.

Тематика магістерських робіт поновлюється кожного навчального року. У поточному році також було оновлено і затверджено інноваційні та неординарні теми.

Голова екзаменаційної комісії, директор Луцької районної філії ПАТ «Волиньобленерго» Віктор Денисовець відзначив високий рівень підготовки магістрів та побажав подальших успіхів у науковій роботі.

Членами комісії із захисту також було відмічено, що студенти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті.

Магістри 2017 року випуску

Доповідь І. А. Костя