Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади!

20-22 квітня 2015 року на базі Київського національного університету харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

В олімпіаді взяли участь команди з Харкова, Вінниці, Дніпропетровська, Києва, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя.

До складу команди від Луцького НТУ ввійшли студенти 4 курсу спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами» Сергій Войтович, Андрій Костирева та Ілля Мороз.

Високий рівень підготовки та аналітичного мислення дозволили нашим студентам зайняти ІІ місце в командному заліку.

Колектив кафедри автоматизованого управління виробничими процесами щиро вітає переможців та їх наукових керівників і зичить успіхів, натхнення та подальших перемог на науковій ниві.

Лариса Гуменюк,
завідувач кафедри