Вітаємо переможців Стипендіального конкурсу
від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»!

Молодь – це сьогодення та майбутнє нашої країни. Саме вона буде жити та працювати в Україні, розбудовувати її державність, формувати її громадянське суспільство. Кожен населений пункт України багатий на творчо обдаровану молодь. Не винятком є і наше місто Луцьк. У ньому проживає та навчається багато талановитих юнаків і дівчат, готових займатися громадською діяльністю та науково-дослідною роботою, розробляти та реалізовувати інноваційні проекти соціального та творчого характеру тощо.

Приємно, що в місті функціонує благодійна організація – Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», яка максимально заохочує молодь до розкриття своїх талантів та здібностей з користю для міста і суспільства. Так, цьогоріч фондом було ініційовано проведення Стипендіального конкурсу, на якому юнаки та дівчата різних навчальних закладів окрім своїх наукових доробків представляли ще й есе на тему «Моя інвестиція у Новий Луцьк».

Переможців обирали у 2 етапи. І учасниками ІІ етапу конкурсу стали 37 юнаків та дівчат, серед яких – 7 студентів Луцького НТУ:

1) Дмитро Альбота (факультет компютерних наук та інформаційних технологій);

2) Максим Бабич (машинобудівний факультет);

3) Денис Віжков (технологічний факультет);

4) Тетяна Михальчук (факультет будівництва та дизайну);

5) Юлія Семенченко (факультет бізнесу);

6) Марко Федорусь (факультет екології та приладо-енергетичних систем);

7) Ольга Ярошевич (факультет обліку та фінансів).

29 квітня 2015 року під час урочистого зібрання голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк вручив переможцям сертифікати на отримання стипендії в розмірі 2500 гривень.

Щиро вітаємо кращих студентів з перемогою та бажаємо їм успіхів у реалізації всіх планів та задумів!

Галина МИКИТЮК